Upratovačka (Ref. č.: 254)

Tatry mountain resorts, a.s.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Aquapark Tatralandia, Ráztocká 21, Liptovský Mikuláš
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 01.06. 2013
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Zodpovedá za poriadok, hygienu a čistotu v areáli Aquaparku a za upratanie všetkých pridelených priestorov podľa najvyšších štandardov čistoty a hygieny.
Iné výhody
Práca vo flexibilnom a dynamickom kolektíve v najväčšom celoročnom Aquaparku vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku. Poskytujeme rozsiahly sociálny program ( skipass, aquapass, množstvo zliav a výhod ).
Jedná sa o pracovný pomer na dobu určitú od 01.06.2013 do 30.09.2013.
Neposkytujeme ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
Požadujeme : profesionálny a zodpovedný prístup k práci, flexibilitu,precíznosť, dôslednosť a chuť pracovať.Výhodou trvalý pobyt : Liptovský Mikuláš a blízke okolie.

Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.
V roku 2011 TMR začlenilo do svojho portfólia Aquapark Tatralandia. Získanie Tatralandie je pre TMR významným krokom pri napĺňaní stratégie budovania celoročnej turistickej destinácie.
Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál. Všetkým našim zamestnancom poskytujeme bohatý program sociálnych benefitov, ku ktorým patria napríklad: celoročný skipass, Aquapass, zľavy v našich stravovacích zariadeniach, zamestnanecké pobyty v našich prevádzkach, zľavy vo wellness prevádzkach a športových obchodoch. Aj vďaka tejto nefinančnej forme odmeňovania budujeme kvalitný, flexibilný a lojálny tím pracovníkov, ktorí spoločne pracujú na napĺňaní cieľov spoločnosti TMR.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Hotely, penzióny, ubytovne a pod.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše štruktúrované životopisy spolu so žiadosťou v termíne najneskôr do 03.05.2013 na e-mailovú adresu: jobs@tmr.sk V predmete uveďte : upratovačka AQP. U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Osobné pohovory prebehnú v priebehu mesiaca máj.
Za pochopenie ďakujeme.
Adresa spoločnosti
Tatry mountain resorts a.s.
Demänovská Dolina 72 Zobraziť na mape
03101 Liptovský Mikuláš
ID: 1447109   Dátum zverejnenia: 21.3.2013
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke