Logo Tatry job group s. r. o.

Práca s kvetmi, ovocím, zeleninou a v logistike , Holandsko

Tatry job group s. r. o.

Miesto práce
Haag, Holandsko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
13,27 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho overeného klienta v Holandsku hľadáme pracovníkov v skladoch s kvetmi ovocím a zeleninou – exotické rastliny, orchidea, ruže, sadenie do črepníkov, paradajky, papriky, uhorky. Práce nie sú fyzicky náročné a väčšinou zahŕňajú celý proces pestovania, sadenia až po samotný zber či balenie. Pracovník môže byť umiestnený na rôznu činnosť v danom skleníku, dokonca sa to môže aj meniť, čo si naši už umiestnení pracovníci pochvaľujú, nakoľko sa im práce striedajú. Práce sú vhodné takisto pre študentov počas letných prázdnin s minimálnym pobytom 6 týždňov.

• práca pre mužov, ženy, dvojice aj páry
• nízke vstupné náklady
• holandská pracovná zmluva
• týždenná výplata
• ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – zrážka priamo zo mzdy 112 - 137,50€
• starostlivosť zo strany zamestnávateľa – pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
• preplácaná dovolenka 25 dní, príplatky za soboty, ktoré sa bežne pracujú, nedele poväčšine voľné

Informácie o výberovom konaní

• Doprava sprostredkovaná nami - na náklady uchádzača
• potrebné mať financie na prvé týždne do prvej výplaty
• uchádzač musí mať bankový účet vedený na svoje meno
• v prípade že uchádzač disponuje BSN číslom je potrebné si zobrať so sebou originál dokument
• smartphone kvôli aplikácii od zamestnávateľa - v tejto aplikácii si uchádzač nahlasuje zmeny a komunikuje s koordinátorom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Dlhoročne pôsobiaci a overený klient na Holandskom trhu v oblasti najmä poľnohospodárstva ale taktiež v logistike

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Hľadáme pracovitých ľudí, prax nieje potrebná, zamestnávateľ si vás zaškolí

Vodičský preukaz triedy B výhodou pre rýchlejšie sprostredkovanie práce.

CHCEŠ SI ZAROBIŤ, CESTOVAŤ?
Sme pracovná agentúra spod Tatier, ktorá ponúka rôzne pracovné miesta v mnohých krajinách Európskej únie v rôznych oblastiach. Svoju pôsobnosť hlavne z poľnohospodárstva sme rozšírili na rôzne pracovné ponuky v gastronómii a hotelierstve, ako aj v skladoch a to hlavne v Holandsku

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Marek Koza
Tel.: +421944639074
E-mail: poslať životopis
ID: 4736585  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,27 EUR/hod.