Tatree BAR & restaurant prijme do zamestnania kuchára a pomocnú silu do kuchyne

TATREE bar & restaurant, s.r.o.

Miesto práce
Termálna 38, 059 52 Veľká Lomnica, Prešovský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál studenej a teplej kuchyne.
Príprava hotových jedál a jedál na objednávku.
Raňajky a večere formou bufetových stolov.

-celodenné stravovanie
-zaujímavé finančné ohodnotenie
-práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Naša nová štýlová reštaurácia sa nachádza vo Veľkej Lomnici uprostred impozantnej panorámy Vysokých Tatier.
Našim hosťom ponúkame stravovanie formou ALL YOU CAN EAT (jedz koľko vládzeš/, jedinečné destiláty z domácej pálenice, vína z rodinného vinárstva, kokteily. Prostredníctvom gastronomických zážitkov môžu hostia každý týždeň zavítať do inej krajiny sveta. Ponúkame aj možnosť prenájmu konferenčnej miestnosti s technickým vybavením a profesionálnou vzduchotechnikou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Termálna 38
059 52 Veľká Lomnica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812796   Dátum zverejnenia: 15.11.2016