Metodik finančných modulov SAP

Miesto práce
Štefánikova 887/53, 058 01 Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za správnu funkčnosť systému SAP pre oblasť ekonomických modulov a podpora užívateľov systému SAP v moduloch PS, CO, FI-IM.

Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:
- Zaistiť správnu funkčnosť nastavených procesov v systéme SAP pre oblasti: finančného účtovníctva a investičného majetku, vnútropodnikového účtovníctva, výrobného kontrolingu a projektového systému.
- Optimalizácia procesov v moduloch FI-IM, CO, PS, návrhy pre úpravy nastavení systému, spracovanie detailnej analýzy.
- Nastavenie optimálneho užívateľského prostredia pre koncových užívateľov.
- Školenia pre koncových užívateľov: preškoľovania stávajúcich užívateľov a komplexné školenia pre nových zamestnancov.
- Vývoj jednoduchších reportov pre užívateľov SAP.
- Jednoduché nastavenia systému.

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu
- školenia, vrátane jazykových kurzov
- doplnkové dôchodkové sporenie
- palivová karta
- dovolenková a vianočná odmena
- príspevok na regeneráciu
- spoločnosť ponúka v rámci benefitov aj množstvo zliav v regióne.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite do žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky resp. e-mailom, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo, prípadne e-mailovú adresu. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
SAP - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Kandidát musí spĺňať nasledujúce kritéria:
- minimálne 3 roky praxe so systémom SAP
- aktívna znalosť SAP - modulov FI-AM, CO, PS
- znalosti podvojného účtovníctva, fakturácie, správy investičného majetku, vnútropodnikového kontrolingu a výrobného kontrolingu
- riadiace schopnosti, schopnosť vyjednávania, komunikačné schopnosti, zodpovednosť, precíznosť, logické myslenie, spoľahlivosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, orientácia na výsledok

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3001907  Dátum zverejnenia: 6.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou