Inšpektor kvality

Miesto práce
Kpt. Nálepku 2561/47, okres Trebišov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:
- montáž a zváranie
- kontrolovať počas celého procesu výroby dodržiavanie technologickej disciplíny pri dodržiavaní výkresovej dokumentácie, technologických postupov a ostatných dokumentov platných pre dané pracovisko,
- potvrdzovať sprievodnú dokumentáciu hotových výrobkov podľa Plánu kvality,
- okamžite informovať manažéra BU a ostatných dotknutých pracovníkov o zistených nedostatkoch,
- vykonávať kontrolu produktu po oprave a zodpovedať za riadenie nezhodných výrobkov,
- vyžadovať od príslušných vedúcich zamestnancov iných úsekov odstránenie zistených nezhôd formou nápravných opatrení a sledovať realizáciu a účinnosť vykonaných opatrení,
- podrobne poznať výkresovú dokumentáciu, technologické postupy, Plán kvality a ostatné dokumenty pre dodržiavanie kvalitatívnych požiadaviek na výrobky,
- kontrolovať dodržiavanie a označovanie materiálu na pracovisku, dbať na efektívnosť výrobného procesu a odhaľovať plytvania

Spoločnosť v rámci starostlivosti o zdravie zamestnancov a ich stabilizáciu ponúka:
- prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- pružnú pracovnú dobu
- dovolenkovú a vianočnú odmenu
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu
- školenia, vrátane jazykových kurzov
- doplnkové dôchodkové sporenie
- palivovú kartu
- príspevok na regeneráciu
- organizuje pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov spoločné zaujímavé podujatia
- v rámci benefitov aj množstvo ďalších zliav v regióne

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: TREBIŠOV

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite do 21.12.2016 žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov
na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kandidát musí spĺňať nasledujúce kritériá:
- prax na podobnej pozícii min. 2 roky - podmienkou
- USO, VT2
- znalosť v oblasti zváracích konštrukcií
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- ovládať metódy strojného obrábania kovov
- znalosť používania základných meradiel
- ráznosť, aktívny prístup, časová flexibilita
- spoľahlivosť a dôslednosť pri plnení úloh

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2843741  Dátum zverejnenia: 7.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou