Technológ

Štefánikova 887/53, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:
- zabezpečovanie úloh spojených s nábehom projektu, validáciou, reklamáciou noriem, otimalizáciou mzdových a materiálových nákladov,
- spracovávanie technologických zmien a úpravy technologickej dokumentácie v prípade zistenia nezhody,
- riešenie operatívnych problémov v technologickom procese výroby,
- posudzovanie, realizácia a vyhodnotenie ZN a PNZ po technologickej stránke, vybavovanie HK a PSM reportov, spolupráca pri spracovaní tlg. projektov, organizácii výrobného procesu,
- kontrola dodržiavania technologickej disciplíny, pri zistení nedostatkov navrhovať preventívne a nápravné opatrenia, realizácia zmien a úpravy v projektoch.

- dynamická práca v stabilnej spoločnosti
- sociálne benefity
- možnosť vzdelávania a odborného rastu

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce Poprad.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite do 14.08.2015 e-mailom žiadosť, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kandidát musí spĺňať nasledujúce kritéria:
- prax na podobnej pozícii min. 2 roky
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie, skúsenosti s tvorbou technologických postupov - podmienkou
- spoľahlivosť, samostatnosť, precíznosť a dôslednosť pri plnení úloh

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Karolína Kovácsová
Tel.: +421918735724
E-mail: poslať životopis
ID: 2160861  Dátum zverejnenia: 29.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou