Manažér informačných systémov

Štefánikova 887/53, 058 01 Poprad, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:
- Zabezpečovať budovanie komplexného podnikového informačného systému a jeho hlavných častí – ERP,PDM, PLM, APS systému, dochádzkového systému, podnikovej pošty.
- Zabezpečovať efektívnu spoluprácu so systémovým integrátorom pri budovaní koncepcie rozvoja v oblasti informačných a komunikačných technológií.
- Realizovať projekty v oblasti informačných technológií a zodpovedať za vedenie rozpočtovej a zdrojovej stránky projektov.
- Zabezpečovať budovanie technickej infraštruktúry pre podnikový IS.
- Zabezpečovať koncepciu budovania ochrany dát a ich zálohovania.
- Zabezpečovať dodávateľsky alebo vlastnými kapacitami rozvoj, podporu, riešenie chybových stavov podnikového IS v zmysle uzatvorených zmlúv.
- Zabezpečovať kontakt s dodávateľskými organizáciami pre technické a systémové zabezpečenie prevádzky podnikového IS, zodpovedať za zmluvné vzťahy a odsúhlasovanie faktúr v zmysle uzavretých zmlúv.
- Riadiť oddelenie systémového a technického zabezpečenia a oddelenia správy a vývoja IS.

- dynamická práca v perspektívnej a stabilnej spoločnosti,
- možnosť vzdelávania a odborného rastu,
- sociálne benefity.

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Poprad

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite do 03.04.2015 žiadosť so štrukturovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Kandidát musí spĺňať nasledujúce kritéria:
- minimálne 5 rokov praxe v oblasti riadenia IT,
- znalosť podnikových informačných systémov, znalosť IT technológií,
- znalosť bezpečnostných pravidiel, operačných systémov,
- riadiace schopnosti, komunikačné schopnosti,
- zodpovednosť, precíznosť, logické myslenie

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Karolína Kovácsová
Tel.: +421918735724
E-mail: poslať životopis
ID: 1999845  Dátum zverejnenia: 3.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou