Group leader / Majster výroby

Štefánikova 887/53 Poprad, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou pracovnou náplňou uvedenej pozície je:
- riadiť výrobný proces zvereného pracoviska a prijímať operatívne opatrenia na zabezpečenie plnenia plánu,
- zodpovedať za prípravu reportov a denne zabezpečovať organizáciu práce na zverenom výrobnom pracovisku,
- spolupracovať s výrobným konštruktérom, výrobným technológom a kontrolórom kvality pri plnení plánovaných úloh,
- koordinovať a metodicky riadiť prácu výrobných robotníkov,
- zabezpečovať personálnu, materiálnu, časovú a kvalitatívnu stránku výrobného procesu pracoviska,
- zodpovedať za dodržiavanie technologickej disciplíny, za dodržiavanie výkresovej dokumentácie, technologických postupov a za dodržiavanie kvality práce,
- monitorovať a odstraňovať všetky druhy plytvania, prerušenia výrobného procesu a prijímať nápravné opatrenia,
- ovládať a dodržiavať zásady manažérskeho riadenia výroby,
- motivovať zamestnancov výrobného pracoviska k plneniu úloh, dodržiavaniu termínov, hľadaniu riešení pri výskyte problémov a ich odstránení

- dynamická práca v stabilnej spoločnosti
- sociálne benefity
- možnosť vzdelávania, odborného a kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Trebišov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite do 11.12.2015 žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojnícke, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kandidát musí spĺňať nasledujúce kritériá:
- prax na podobnej pozícii min. 2 roky,
- skúsenosť s vedením ľudí vo výrobnom podniku - podmienkou
- čítanie výkresovej dokumentácie, znalosť strojárskych výrobných technológií
- znalosť nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Lean, Kaizen a pod.)
- dynamická osobnosť
- riadiace a komunikačné schopnosti
- časová flexibilita a spoľahlivosť
- orientácia na výsledok

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Karolína Kovácsová
Tel.: +421918735724
E-mail: poslať životopis
ID: 1980568  Dátum zverejnenia: 16.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou