Majster vo výrobe

Miesto práce
Kpt. Nálepku 2561/47, 075 01 Trebišov, okres Trebišov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce na uvedenej profesii je: majster organizuje a riadi práce na zverenom pracovisku počas pracovnej zmeny, zabezpečuje bezporuchový chod pracoviska po stránke výrobnej, materiálovej a personálnej, koordinuje zastupovanie zamestnancov v hlavnej výrobe, zabezpečuje plnenie požiadaviek, postupov a opatrení vyplyvajúcich z popisu pracovnej pozície a vnútropodnikových smerníc.

Spoločnosť v rámci starostlivosti o zdravie zamestnancov a ich stabilizáciu ponúka:
- prácu v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- pružnú pracovnú dobu
- dovolenkovú a vianočnú odmenu
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu
- školenia, vrátane jazykových kurzov
- doplnkové dôchodkové sporenie
- palivovú kartu
- príspevok na regeneráciu
- organizuje pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov spoločné zaujímavé podujatia
- v rámci benefitov aj množstvo ďalších zliav v regióne

Žiadosti so štruktúrovaným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky,resp. mailom, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo, prípadne mailovú adresu. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v riadení kolektívu v oblasti strojárskej výroby
- základné znalosti strediskového hospodárstva
- ovládanie legislatívy a noriem v oblasti strojárskej výroby
- znalosť cudzieho jazyka je výhodou
- znalosť informačného systému SAP je výhodou
- organizačné schopnosti a vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť a spoľahlivosť v práci, rozhodovacia schopnosť, tímová spolupráca, komunikatívnosť

✓ Patríme k TOP 10 firmám so slovenským kapitálom.
✓ Získali sme ocenenia Strojársky výrobok roka 2015, 2016, 2017, 2018.
✓ Sme jedným z najväčších a najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne.
✓ Ponúkame unikátne riešenia nákladných železničných vagónov, ktoré sú vyvinuté a vyrobené na základe požiadaviek našich zákazníkov.
✓ Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a.s. predstavuje „vlajkovú loď“ skupiny, ktorá je etablovaná nielen na Slovensku, ale aj v piatich krajinách Európy.
✓ Sme TRENDSETTERMI v rámci nákladnej železničnej prepravy.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1250268  Dátum zverejnenia: 19.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou