Účtovník, účtovníčka

TATRASVIT SVIT - SOCKS, a. s.

Miesto práce
Svit, okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva,
- znalosť platnej legislatívy,
- uzávierky, cashflow, kontrola hlavnej knihy,
- spracovanie výkazov - súhrnné, kontrolné, štatistické,
- reporting, spolupráca na auditoch,

- práca v stabilnej firme
- po zapracovaní pracovný pomer na dobu neurčitú

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

6 a viac

- analyzovanie a riešenie problémov,
- samostatnosť,
- finančná a ekonomická gramotnosť,

Spoločnosť TATRASVIT SVIT – SOCKS, a. s. je pokračovateľom viac ako 85 ročnej tradície výroby bavlneného sortimentu ponožiek a podkolienok v meste Svit.
Sme držiteľom certifikátu kvality ISO 9001 a certifikátov OEKO-TEX pre bavlnené a vlnené výrobky. Certifikát OEKO-TEX a naše výrobné postupy zaručujú zdravotnú nezávadnosť ponožiek a pančuchových nohavíc.
Výrobný sortiment obsahuje širokú škálu pánskych, dámskych a detských výrobkov od štandardných po luxusné, ako aj výrobky určené na špeciálne účely: športové, zdravotné, pracovné a iné.
Z celkovej produkcie spoločnosti smeruje viac ako 80 % na export, najmä do krajín EÚ.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3131800  Dátum zverejnenia: 14.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou