Technológ zvárania

TATRAMAT - ohrievače vody, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1, Poprad
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická príprava výroby v oblasti zvárania MAG/TIG, laserového zvárania, spájkovania plameňom, indukčného spájkovania,
- zavádzanie nových dielov do výroby
- tvorba nových technologických postupov
- prevádzanie skúšok nového náradia, stanovenie cyklových časov
- spolupráca s konštrukciou náradia a vývojom
- plánovanie toku materiálu, layoutov, tvorba analýz vo výrobných procesoch
- optimalizácia výrobných procesov a zlepšovanie produktivity z technologického hľadiska
- spolupráca pri riešení technických problémov vo výrobe
- koordinácia aktivít pri zabezpečovaní strojov a technológií
- starostlivosť o sériovú výrobu, spolupráca pri riadení zmien
- ovládanie a konfigurácia zváracích zariadení
- spúšťanie novej výroby
- školenie pracovníkov na zverenom oddelení
- navrhovanie zmien na zlepšenie výrobných procesov a ich implementácia
- navrhovanie a zabezpečovanie opatrení k postupnému zvyšovaniu úrovne technológie zvárania
- stanovovanie a udržiavanie zváracích parametrov zváracích pracovísk
- vykonávanie experimentálnych skúšok na stanovenie zváracích parametrov
- vykonávanie analýzy chýb a navrhovanie opatrení na zamedzenie ich vzniku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske - odbory zvárania a tepelného spracovania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ technického smeru so špecializáciou zváranie kovov
- Dobrá orientácia vo výkresovej dokumentácii
- AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni

TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o., je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. Sme členom nemeckej skupiny STIEBEL ELTRON GRUPPE, významného výrobcu tepelnej techniky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hlavná 1
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Lesná
Tel.: +421 52 7127 225
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2695839   Dátum zverejnenia: 22.9.2016