Elektromontážny pracovník

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1, okres Poprad
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Predmontážne práce na skupinách a podskupinách dielcov a zostáv
  • Montážne práce vo výrobe, napr. elektro zapojenie; montáž držiakov; balenie na baliacej linke; montáž rozvádzacích skríň
  • Montáž na montážnych linkách
  • Montáž rozvádzacích skríň pre jednotlivé TČ
  • Skúška rozvádzacích skríň na testery
  • Plnenie TČ chladivom
  • Zaznamenávanie hodnôt do príslušného protokolu o produkte
  • Čistenie výrobkov pred ich zabalením
  • Balenie príslušenstva pre TČ
  • Príprava dokumentácie pre výrobky
  • Kompletáž TČ po konečnej skúške
  • Balenie výrobkov
  • Kontrola dielcov, zostáv, materiálu, rozmerov, kvality vykonanej práce, zisťovanie funkčnosti, kompletných výrobkov, zisťovanie závad, odchýliek a nezhôd výrobkov, označovanie výrobkov, vystavovanie meracích protokolov
  • Elektroskúšanie hotových výrobkov v nasledovnom rozsahu: príkon, elektrická odolnosť, ochrana pospojovania so zmenou a ďalšie podľa požiadaviek odberateľa – pri kontrole funkčnosti a bezpečnosti výrobkov
  • Meranie, pripojenie ochranných vodičov, pevnosť el. izolácie vysokým napätím
  • Využívanie skúšobného zariadenia riadeného počítačom
  • Pre štatistickú reguláciu procesu zaznamenáva v časovom, resp. kusovom intervale zistené nezhody

Soc. benefity

Chceli by sme upozorniť uchádzačov, že sa v tomto prípade jedná o ROBOTNÍCKU POZÍCIU.

Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektrotechnik, elektromechanik

Počet rokov praxe

1

  • Platné oprávnenie z vyhl. MPSVR SR č.508/2009 Z. z. § 21, § 22 a § 23 - Výhodou

Sme stabilný, dynamicky sa rozvíjajúci výrobný závod, s takmer 500 zamestnancami. Našimi hodnotami sú zodpovednosť, profesionalita a otvorenosť.

STIEBEL ELTRON Slovakia, s.r.o. (predtým TATRAMAT - ohrievače vody, s. r. o., firma spod Tatier s tradíciou od roku 1845), je výrobcom elektrických, kombinovaných a solárnych ohrievačov vody a tepelných čerpadiel. STIEBEL ELTRON je medzinárodne zameraný koncern a patrí celosvetovo k technologickým lídrom na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

FB: https://www.facebook.com/StiebelEltronSlovensko/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Štrbian
Tel.: +421527127220
E-mail: poslať životopis
ID: 2053033  Dátum zverejnenia: 26.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou