Hlavný účtovník

TATRALIFT a.s.

Miesto práce
Poľná 4, Prešovský kraj, Kežmarok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta s komplexnými znalosťami a skúsenosťami v oblasti účtovníctva.

Vašou náplňou práce bude:
- komplexné vedenie a spracovanie účtovníctva,
- spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmu PO), účtovných závierok,
- podieľanie sa na tvorbe interných smerníc týkajúcich sa účtovníctva,
- príprava podkladov pre reporting nadriadenému,
- príprava podkladov pre vypracovanie audítorských hodnotení,
- metodické riadenie účtovania a nadväzujúcich procesov v súlade s platnou legislatívou,
- spolupráca a súčinnosť so štátnymi inštitúciami.

- pružný pracovný čas
- práca v príjemnom kolektíve
- príjemné prostredie

Budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky klienta.
V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracovať:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou a uchovaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/la spoločnosti TATRALIFT a.s. za účelom vedenia v databáze uchádzačov o zamestnanie po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert
Fakturácia - expert
Pokladňa - expert

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Dynamics NAV - pokročilý
Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť účtovného systému, daňových a účtovných predpisov, systému Štátnej pokladne,
- organizačné schopnosti, schopnosť viesť a motivovať tím,
- systematickosť,
- analytické myslenie,
- flexibilita,
- precíznosť

Kompletná dodávka horských dopravných zariadení a to: lyžiarskych vlekov, visutých lanoviek a nekonvenčnej dopravy.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Poľná 4
060 01 Kežmarok
ID: 2814210   Dátum zverejnenia: 16.11.2016