Trade marketing

TATRAKON spol. s r.o.

Miesto práce
Alžbetina 23, 058 01 Poprad
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
620,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava návrhov marketingových akcií, príprava podkladov podľa potreby, analýza konkurenčných aktivít, štatistické spracovanie dát, cenotvorba v rámci ANC, príprava konceptov letákových akcií, komunikácia s obchodnými partnermi, úzka spolupráca s obchodnými zástupcami

zo sociálneho fondu

ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

marketing
2

predchádzajúca prax nutná, analytické a strategické myslenie, komunikačné schopnosti a schopnosť vyjednávať, znalosť AJ, NJ výhodou, samostatnosť, zodpovednosť, znalosť Microsoft Excel na úrovni "expert" nutná, internet - pokročilý

Výroba konzervárenských výrobkov a cerálii: mäsové konzervy, termosterilizované jedlá a zeleninové výrobky v hermeticky uzatvorených obaloch. Spoločnosť TATRAKON sa zameriava aj na zdravú výživu spotrebiteľov. Jedinečné označenie logom NATUR bez chemickej konzervácie je typické pre naše konzervárenské výrobky a cerálie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Alžbetina 23
058 01 Poprad
ID: 1329564   Dátum zverejnenia: 30.11.2016