PR & Media Manažér

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Nám. 1. mája č. 5, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podieľanie sa na tvorbe brand plánu, zodpovednosť za marketing spoločnosti
- Budovanie značky s cieľom rastu objemov predaja
- Príprava a realizácia marketingových aktivít a ich vyhodnotenie
- Participácia na príprave komunikačnej stratégie
- Zodpovednosť za mediálnu časť organizácie podujatí spoločnosti (jazdecké preteky)
- Monitoring konkurenčných aktivít a ich analýza
- Centrálna kontrola marketingových aktivít troch hotelových zložiek
- Aktívna spolupráca a komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- Plnenie úloh v rámci predstavenstva spoločnosti

Výhody benefitného systému v rámci hotelov korporácie pre zamestnancov
Motivačné platobné ohodnotenie
Zázemie v stabilnej spoločnosti
Vzdelávanie
Účasť na rôznych spoločenských podujatiach
Práca v mladom kolektíve
Možnosť prechodného ubytovania

Vybraný uchádzač by mal byť dynamickou osobnosťou s kreativitou schopní plniť stanovené ciele.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dynamická, kreatívna osobnosť
- flexibilita
-zvládanie stresu
-orientácia na výsledok
- dôslednosť pri plnení termínov
- ovládanie grafického softvéru výhodou

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3065653  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou