Chyžná v Hoteli Tatra****, Bratislava (s ubytovaním)

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Námestie 1. mája, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
700 - 900 EUR/mesiaczákladná mzda od 700,- € + príplatky za sviatky a víkendy, + zaujímavé motivačné prémie na základe výkonu práce, + ročné odmeny, + ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava izby pre prichádzajúcich hostí:
- výmena posteľnej bielizne, uterákov, dopĺňanie hygienických potrieb a pod.,
- vysávanie, umývanie podlahy,
- čistenie kúpeľní,
- utieranie prachu, leštenie nábytku,
- zabezpečenie čistoty verejných priestorov,
- dodržiavanie štandardov hotela a pokynov manažéra s cieľom zvýšenia spokojnosti zákazníkov

- práca v príjemnom kolektíve,
- stabilná práca v silnej spoločnosti,
- možnosť sebarealizácie,
- férové podmienky = dohodnutá mzda v plnej výške na páske + príplatky za sviatky a víkendy, prémie a odmeny za nadštandardne vykonanú prácu
- možnosť UBYTOVANIA PRIAMO V HOTELI
- zľavy na služby v hoteloch v rámci spoločnosti TATRA UNITED CORPORATION a.s.
- Multisport karta
- možnosť parkovania priamo v hoteli

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v Hoteli Tatra**** Bratislava. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- zmysel pre detail, poriadok a čistotu,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- samostatnosť,
- pozitívny a poaktívny prístup k práci,
- príjemné vystupovanie

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2704889  Dátum zverejnenia: 13.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac