Recepčný

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Nám. 1. mája č. 5, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v 24 hodinovej prevádzke s hotelovým systémom Hores ( „check-in“ a check-out“ hostí, vystavovanie účtov, práca s hotovosťou, platobným terminálom, nočná uzávierka
Vybavovanie telefonických aj online rezervácii
Komplexná starostlivosť o hotelových hostí (vybavovanie požiadaviek hostí, poskytovanie informácií a cenách a službách, pomoc pri riešení reklamácií hostí)
Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
Aktívna komunikácia s ostatnými úsekmi hotela
Zodpovednosť za dosahovanie maximálnej spokojnosti hostí

Práca v príjemnom kolektíve
Zamestnanecká strava
Možnosť poskytnutia zamestnaneckého ubytovania
Zľavy v spoločnosti Tatra United Corporation, a.s.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v spoločnosti Tatra United Corporation, a.s.
Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a detail
Práca s hotelovým systémom Hores výhodou
Precíznosť, tímovosť, samostatnosť
Flexibilita a motivácia
Jazykové a osobnostné predpoklady na veľmi vysokej úrovni
Komunikačné schopnosti
Príjemné profesionálne vystupovanie
Ovládanie anglického jazyka je podmienkou

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2704878  Dátum zverejnenia: 25.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou