Recepčný / recepčná

TATRA UNITED CORPORATION, a.s.

Miesto práce
Nálepkova 1, Piešťany
Termín nástupu
1.8.2019
TPP - Základná zložka mzdy 530 € brutto + pravidelná variabilná zložka mzdy od 150 € + príplatky za sviatok, so a ne, nočnú prácu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za plynulý chod recepcie
• Poskytovanie všeobecných informácií o hotelových službách
• Vybavovanie telefonických a e-mailových rezervácií
• Ubytovávanie hostí, agenda, spracovanie, vystavovanie a kontrola hotelových účtov
• Zodpovednosť za poriadok a čistotu v okolí recepcie
• Reprezentatívnym vystupovaním vytváranie dobrého dojmu o spoločnosti od prvého kontaktu s klientom
• Práca s hotelovým rezervačným systémom HORES
• Práca na denné a nočné smeny

Zamestnanecká strava, ubytovanie v hoteloch spoločnosti za zvýhodnené ceny, Multi Sport karta

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte e-mailom na: [email protected]

Informácie o pracovnom mieste: 0911 264 519

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, príjemné vystupovanie

TATRA UNITED CORPORATION je privátna akciová spoločnosť založená v roku 1994, pôvodne určená na prevádzkovanie jedného bratislavského hotela. Postupne spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť v oblasti cestovného ruchu tak, že v súčasnosti vlastní a prevádzkuje tri hotely v Bratislavskom a Trnavskom regióne.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2656504  Dátum zverejnenia: 11.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: TPP - Základná zložka mzdy 530 € brutto + pravidelná variabilná zložka mzdy od 150 € + príplatky za sviatok, so a ne, nočnú prácu.