Čašník / barista

TATRA Stone, s. r. o.

Miesto práce
Ždiar
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04/2024
1 000 - 1 200 EUR/mesiacpríplatky za prácu v sobotu, nedeľu a počas sviatkov v zmysle Zákonníka práce. Konečná výška mzdy závisí od individuálneho pracovného výkonu, schopností a proaktívneho prístupu kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v kaviarni / bistre v Ždiari.
Náplň práce:
- Poskytovanie kvalitných zákazníckych služieb a ústretovosť k požiadavkám klientov, starostlivosť o klientov,
- Prezentačné schopnosti a dokonalá znalosť ponúkaných nápojov a jedál
- Orientácia na detail a up-sellingové schopnosti
- Organizačné schopnosti
- dodržiavanie HACCP zásad a čistoty
- účtovanie cien podľa platných cenníkov cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu,
- kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru,
- odporúčanie pri výbere chutnej kávy a dezertu,
- príprava kávy a jej servírovanie,
- starostlivosť o celkový vizuál kaviarne,
- sledovať novinky a trendy v oblasti gastronómie – víno, káva

- motivujúci odmeňovací systém
- možnosť vzdelávania sa a profesionálneho rastu

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, spoločné stravovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- vzdelanie v odbore čašník/servírka,
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
- ovládanie práce s registračnou pokladňou,
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, ústretovosť, flexibilitu, loajalitu,
- výhodou je prax v odbore.

Spoločnosť prevádzkuje kaviareň, ubytovacie zariadenie, galériu moderného umenia.
ID: 4761408  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac