Consolidation Reporting Controller

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

Náplň práce:
  • zber rozsiahleho objemu dát (rôznej štruktúry) z viacerých dátových zdrojov a ich následný upload do DWH
  • kontrola úplnosti prenesenia dát do DWH
  • rekonciliácia dát prichádzajúcich z rôznych dátových zdrojov, identifikácia rozdielov, spätná väzba entitám u ktorých rozdiely nastali
  • práca s dátami (t.j. agregácia dát, príp. kalkulácia dodatočne potrebných dát, zmena dátovej štruktúry) za účelom dosiahnutia finálneho dátového výstupu pre účely regulatórneho reportingu
  • participácia na Data Quality Management framework

Čo vám ponúkame?

Finančné benefity:
  • vedenie účtu zadarmo
  • zvýhodnené úrokové sadzby produktov Tatrabanky
  • 100 % zľava z poplatku za úver
  • príspevok na zdravie
  • príspevok do 3. piliera
  • dni dovolenky navyše s programom - Dovolenka PLUS
  • variabilné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer alebo technický smer

Aký je ideálny kandidát?

  • Plynulá angličtina
  • Talent komunikovať zložité veci jednoducho pochopiteľným spôsobom
· Neustála vôľa učiť sa, zachovanie si flexibilného prístupu a otvorenej mysle
· Flexibilita a pripravenosť pracovať/riešiť rôzne druhy úloh/problémov
· Zmysel pre detail, veľmi dobre organizovaný/á
· Schopnosť štruktúrovať komplexné úlohy a projekty
· Samo-motivátor, iniciatívny, spoľahlivý a presný
· Veľmi dobrý tímový hráč
  • Nevyhnutná znalosť SQL, MS Excel a MS Access na profesionálnej úrov
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 2430242  Dátum zverejnenia: 10.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou