Chargeback špecialista

Miesto práce
okres Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

Zabezpečuje riadne a včasné riešenie reklamácií v oblasti platobných kariet, v súlade s platnou legislatívou, reklamačným poriadkom banky a v súlade s pravidlami kartových asociácií.
Podieľa sa na zefektívňovaní pracovných procesov.
Sleduje nariadenia kartových spoločností a oboznamuje kolegov o zmenách a nových pravidlách kartových spoločností.
Zabezpečuje korektné a včasné riešenie domácich a zahraničných reklamácií držiteľov platobných kariet TB a iných bánk na platobných termináloch a bankomatoch Tatra banky.
Zároveň jeho náplňou práce je:
  • dodržiavanie predpisov medzinárodných kartových spoločností a domácej siete
  • riešenie neštandardných reklamácií, sporov, príprava dokumentácie pre arbitrážne konania
  • zodpovednosť za korektné vysporiadanie príslušných účtov spojených s reklamáciou
  • vypracovávanie podkladov k mesačnej inventarizácií účtov
  • vedenie kompletnej evidencie o jednotlivých reklamáciách, vypracovávanie prehľadu úspešných, neúspešných reklamácií, najčastejších typoch reklamácií, sledovanie vývoja reklamácií – dôvodov, počtu – návrhy na opatrenia
  • komunikácia s kartovými spoločnosťami VISA, MasterCard, DCI, s pobočkami TB, inými oddeleniami TB, s domácimi a zahraničnými bankami, komunikácia s obchodnými partnermi TB, so spoločnosťou prevádzkujúcou bankomaty TB
  • aktívna spolupráca s kartovým centrom ako hlavným dodávateľom služby risk monitoring PK a obchodníkov TB

Čo vám ponúkame?

  • zamestnanie v stabilnej finančnej inštitúcii
  • práca v dynamickom kolektíve
  • motivujúce finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Aký je ideálny kandidát?

Požadujeme:
  • proklientský prístup
  • zmysel pre tímovú prácu
  • aktívna angličtina
  • užívateľské ovládanie výpočtovej techniky a aplikácií (word, excel)

Je vítané, ak uchádzač :
  • má prax v oblasti platobných kariet (má znalosť základných princípov produktu platobná karta)
  • ma vysokoškolské vzdelanie
  • nemá problém s krátkodobým vycestovaním za hranice SR
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 2007387  Dátum zverejnenia: 9.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou