Právnik

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

Zameranie : občianske právo, obchodné právo vrátane práva obchodných spoločností
Náplň práce:
  • poskytovanie právnej podpory v oblasti bankových bankových produktoch
  • vypracovávanie právnych stanovísk, rozborov, analýz
  • príprava a pripomienkovanie zmlúv
  • rokovania s internými klientami

Čo vám ponúkame?

  • práca pre úspešnú banku, ktora je lídrom v inováciách
  • spolupráca s inšpirujúcimi senior lídrami
  • široké možnosti odborného aj osobnostného rozvoja
° Dovolenka plus za každý odpracovaný rok
° Príspevok na zdravotnú starostlivosť
° Príspevok na DDS
° Zvýhodnenia na produktoch TB

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký je ideálny kandidát?

vynikajúca znalosť AJ vrátane právneho AJ, záujem o legislatívu SR a EU, analytické myslenie, prezentačné zručnosti, iniciatíva a dynamika v konaní, záujem o rozvoj a rast.
Prax: juniorská pozícia vhodná aj pre absolventa, prípadná prax v bankovej oblasti vítaná
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 1980880  Dátum zverejnenia: 15.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou