IT developer pre elektronické bankovníctvo

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Aké výzvy vás u nás čakajú?

Aké výzvy vás čakajú?
Ako programátor budete pracovať v tíme na celom vývojovom cykle dodávok a zameriavať sa na analýzu, vývoj, integráciu a údržbu komplexného riešenia alebo vybraných častí systému, vyvíjať nové riešenia, ktoré v bankovom svete neexistujú. Pracovať budete v kooperácii s celým projektovým tímom (zadávateľ, SW architekt, SW analytik, vývojári, konzultanti, projektový manažér).

Konkrétna náplň práce:
  • Vývoj a programovanie aplikačných komponentov na platforme C++, J2EE (JAVA) s použitím ďalších technológií
  • Spolupráca na analýze, návrhu architektúry a dizajnu riešenia
  • Tvorba technickej dokumentácie pre realizované riešenia
  • Konzultácie s ostatnými členmi projektového tímu

Čo vám ponúkame?

Nefinančné benefity:
  • práca v inovatívnej spoločnosti a na TOP bankových projektoch s najnovšími IT systémami
  • možnosť kariérneho rozvoja expertským alebo manažérskym smerom (project management, líniový management)

Finančné benefity:
  • zvýhodnené úrokové sadzby produktov Tatrabanky
  • príspevok na zdravie
  • príspevok do 3. piliera
  • dni dovolenky navyše s programom - Dovolenka PLUS

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C++ - Pokročilý
Java - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý
XML - Pokročilý
Java EE - Pokročilý

Aký je ideálny kandidát?

Absolvent vysokej školy s aktívnou znalosťou anglického jazyka a s radou odborných počítačových znalostí na úrovni programátora. Kandidát musí byť agilný tímový hráč s rozvinutou kreativitou, analytickým myslením a záujmom o nové technologické trendy.

Odborné znalosti:
  • Znalosť programovania C++ (UNIX-like), JAVA EE, Javascript
  • Základná znalosť UNIX-like systémov
  • SQL, XML, SOAP
  • Znalosť JMS alebo MQ výhodou
  • Znalosť aplikačných serverov (Tomcat, WAS...)
  • Objektovo orientovanej analýzy (UML) a návrhu aplikácií výhodou
  • Skúsenosť s agilnými metodikami (SCRUM, AgileUp.. ) výhodou
  • Skúsenosti s veľkými projektami výhodou
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, vyplňte prosím online dotazník. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Online dotazník
ID: 1938497  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou