Operátor Škrobárne - náborový príspevok 1500 EUR

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Miesto práce
Boleráz
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda 1186 EUR, príspevky za prácu v riziku 100 EUR mesačne, príspevok za zmennosť a prácu v nepretržitej prevádzke 200 EUR pri plnom odpracovanom mesiaci, 13 miezd za 12 mesiacov, štvrťročný bonus až do výšky 7,5%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je zodpovedný za dodržiavanie všetkých predpisov spoločnosti týkajúcich sa
bezpečnosti pri práci, bezpečnosti potravín a environmentálnej politiky.
Zodpovedá za dodržiavanie pracovnej disciplíny a efektívne využívanie svojej
pracovnej doby a pracovnej doby jemu pridelených ľudí (napr. firma na čistiace práce)
Zodpovedá za kvalitu a kvantitu výroby produktov ktoré na svojich linkách vyrába
Prevádza čistenia v rámci GMP a udržuje pridelené zariadenia a priestory v čistote.
V prípade potreby zastupuje operátora sirupárne v rozsahu činností zodpovedajúcim
pracovnej náplni operátora tohto oddelenia.
Prevádza predpísané vzorkovania, zaznamenáva hodnoty chodu výroby do príslušných
systémov a záznamových hárkov. Reportuje svojmu nadriadenému.
K prácam na jeho linke vydáva patričné pracovné povolenia v súlade s bezpečnostnou politikou spoločnosti Tate and Lyle

Práca v stabilnej spoločnosti, kde bezpečnosť je našou najvyššou prioritou
Možnosť mzdového, osobnostného a kariérneho rastu
Stravovanie v priestoroch spoločnosti (príspevok zamestnanca 0,90 eur)
Príspevok na dopravu do zamestnania
Príspevok na doplnkové dôchodké poistenie
Multisport karta, benefit podporujúci zdravie zamestnancov
Finančný príspevok na rekreáciu na Slovensku
Finančná odmena v prípade pracovného a životného jubilea
Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, odmena za darovanie krvi
Platené voľno na podporu rodín
Čaj a rôzne druhy čaju na pracovisku zdarma
Ovocie trikrát v týždni ako súčasť wellbeing programu
Vianočné darčekové poukážky
Zamestnanecký asistenčný program
Deň plateného voľna v prípade sťahovania
Ďalšie iné benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy

Práca na zmeny v nepretržitej prevádzke. Svoje CV posielajte prosím na uvedený email a do subjektu napíšte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Iné formy žiadostí ako emaillové nebudú akceptované. Súčasne priložte aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, chemické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

• Technické myslenie
• Chuť sa učiť a zlepšovať
• Tímový hráč
• Zodpovednosť
• Zmysel pre povinnosť.
• Ochota pracovať na zmeny a cez víkendy v nepretržitej
prevádzke

Výroba škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3106967  Dátum zverejnenia: 20.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac