Oil lab technician

Tate & Lyle Boleraz, s.r.o.

Miesto práce
Boleráz 114, 919 08 Okres Trnava, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi sa platnými zákonnými a podnikovými ustanoveniami, predpismi, vyhláškami a normami v oblasti bezpečnosti práce, požiarnej ochrany, ochrany životného a pracovného prostredia.
- Efektívne vedenie laboratória olejov,
- Analýza vzoriek olejov,
- Vyhodnocovanie stupňa závažnosti znečistenia a kontaminácie mazív,
- Plánovanie a iniciovanie zberania vzoriek zo strojov a zariadení, príprava plánu pravidelného vzorkovania olejov,
- Reportovanie výsledkov analýzy olejov, vedenie databázy, tvorba referenčnej databázy pre existujúce a nové mazadlá,
- Kooperovanie a komunikácia s údržbou a informovanie o aktuálnom stave výrobných zariadení, plánovanie filtrácie olejov, vyhodnocovanie filtrácie olejov, plánovanie výmeny olejov,
- Evidencia spotreby olejov,
- Práca s programom SAP – údržbársky modul - výhodou
- Aplikovanie informácií do SAPu, vytváranie reportov, tvorba databáz v SAPe - výhodou
- Vytváranie žiadostí na prácu, materiál,
- Aplikácia dát preventívnej a prediktívnej údržby do Sapu, reportovanie výsledkov preventívnej a prediktívnej údržby pre zefektívnenie údržby a minimalizáciu nákladov,
- Vytváranie automaticky generovaných zákaziek – plánované akcie údržby,
- Vedenie databázy a archivovanie údajov a informácií o poruchách a opravách výrobných zariadení,
- Vytváranie nových skladových kariet,
- Vibrodiagnostika výrobných zariadení – pochôdzkové merania, analýza, archivácia výsledkov,
- Diagnostika výrobných strojov pomocou termokamery, analýza, archivácia výsledkov,

Práca v medzinárodnej spoločnosti, možnosť získať bohaté skúsenosti

Pozícia je obsadzovaná na určitú bodu 1,5 roka. Žiadosti prijímame výlučne v elektronickej forme. Do subjektu prosím uveďte názov pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, chemické, strojárske, elektrotechnické...

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

SŠ technického, chemického alebo strojárskeho zamerania

Výroba škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3099351  Dátum zverejnenia: 14.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou