Čašník / čašníčka

TASI s.r.o.

Miesto práce
Sklabinská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
65,- € / DEŇ (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha a inkaso hostí
- práca s RP
- príprava alko a nealko nápojov, rdrinkov, káv ...
- udržiavanie čistoty a HACCP predpisov
- starostlivosť o plynulý chod prevádzky.

Ponúkame prácu v príjemnom, veselom a serióznom prostredí.
Zamestnanecké stravovanie, ktoré nestŕhame z výplaty.
Pitný režim + káva/čaj.
Tringelty v plnej výške.
Mzdu vyplácame po dohode aj v týždňových alebo aj denných intervaloch.

Voľné pracovné miesto je v reštaurácii ČAJKA v Rači-Rendez. Pracuje sa krátky / dlhý týždeň.
Životopis posielajte na uvedený email. Uvítame aj telefonický kontakt. Všetky otázky radi zodpovieme pri osobnom stretnutí. Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné a ústretové vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť.
Výhodou je ovládanie jedného svetového jazyka. Všetko ostatné zaučíme.

Prevádzkujeme reštaurácie a gastroprevádzky, v ktorých okrem rýchleho občerstvenia a minútok, ponúkame jedlá formou denného menu, pizzu, kávu, zákusky ...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2248716  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 65,- € / DEŇ (netto)