Riaditeľ obchodnej spoločnosti, elektrotechnické komponenty

TARGET Executive Search

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba stratégie rozvoja, identifikácia obchodných príležitostí. Operatívne riadenie spoločnosti. Jednanie s kľúčovými dodávateľmi a odberateľmi. Budovanie distribučných predajných kanálov. Vytváranie firmenej kultúry.

• tvorba stratégie rozvoja spoločnosti, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, príprava podnikateľských plánov
• plánovanie činnosti spoločnosti, príprava a obhajoba ročných finančných plánov
• operatívne riadenie spoločnosti za účelom dosiahnutia stanovených cieľov
• jednanie s kľúčovými dodávateľmi a odberateľmi (vyhľadávanie a získavanie obchodných partnerov a vedenie obchodných jednaní u VIP odberateľov)
• priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
• definovanie a riadenie politiky ľudských zdojov, výber kľúčových manažérov, interná komunikácia na všetkých zamestnancov spoločnosti
• mesačné reportovanie, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov vlastníkom spoločnosti
• dodržiavanie platných právnych noriem

Požiadavky:

• 5+ rokov praxe v oblasti riadenia veľkoobchodnej spoločnost
• Skúsenosť s predajom
• Výborná angličtina
• Technické myslenie, dobrá orientácia v obore elektrotechnika výhodou
• Schopnosť riadiť, viesť a motivovať tím
• Schopnosť plánovať
• Príjemné a reprezentatívne vystupovanie, schopnosť budovať dlhodobé obchodné vzťahy
• Organizačné a komunikačné schopnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je zavedená veľkoobchodná spoločnosť s elektrotechnickými výrobkami. Svoju podnikateľskú činnosť vykonáva vo vlastných priestoroch s hlavným veľkoobchodným skladom v Košiciach a ďalšími skladmi na východnom a strednom Slovensku. Spoločnosť má tiež vlastné maloobchodné predajne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuningu" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Board Recruitment
• Competition monitoring for management potential
• Career advisory & transition services

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku, v Bulharsku a v Nemecku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 2078755  Dátum zverejnenia: 13.4.2015