Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

TARGET Executive Search
Ventúrska 14, SK-811 01 Bratislava, Tel.: (421-2) 54 41 16 17
www.targetexecutivesearch.com
slovakia@targetexecutivesearch.com

Manažér logistiky

Miesto práce
Bratislavský kraj
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Schopnosť aktívne sledovať a vylepšovať všetky logistické procesy v závode,
• Optimalizácia zásobovania a skladovania,
• Kreatívny, schopný prinášať nové riešenia,
• Zodpovednosť za operačné riadenie všetkých logistických procesov od dodávateľa k zákazníkovi v JIT režime,
• Pracovať na dobrých vzťahoch so zákazníkmi, dodávateľmi a logistickými partnermi/firmami,
• Zabezpečenie vyrovnaného inventúrneho stavu v závode,
• Zodpovednosť za kontrolu tovarových tokov a inventúr,
• Nastavovanie a optimalizácia procesov v oblasti logistiky,
• Vedenie tímu zamestnancov, ich motivácia a rozvoj,
• Aktívna participácia na zasadnutiach vedenia spoločnosti, člen manažment tímu firmy,
• Zodpovednosť za prípravu, obhájenie a plnenie rozpočtu oddelenia.
plný úväzok
Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta
Pre nášho klienta – JIT dodávateľa v automobilovom priemysle s celosvetovou pôsobnosťou – hľadáme talentovaného, ambiciózneho profesionála, ktorý sa stane manažérom logistiky na Slovensku.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Požiadavky na zamestnanca
Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Požiadavky:
• Vysokoškolské vzdelanie technického alebo ekonomického smeru,
• minimálne 3 roky praxe na oddelení logistiky vo výrobnej spoločnosti na obdobnej pozícii (manažér logistiky, zástupca manažéra logistiky), najlepšie v automobilovom alebo elektrotechnickom priemysle,
• skúsenosť s JIT,
• iveľmi dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka,
• MS-Office zručnosti,
• orientácia na zákazníka a kvalitu,
• sebamotivácia a vysoká iniciatíva,
• flexibilita, schopnosť prijať rozhodnutia a zodpovedať za ne,
• vyjednávacie, komunikačné a organizačné zručnosti, schopnosť tímovej práce.
TARGET Executive Search (www.targetexecutivesearch.com) je rakúska spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti personálneho poradenstva, a to predovšetkým cieleného systematického oslovovania "headhuning" v regióne strednej a východnej Európy. Zameriava sa na:

• Executive Search – Headhunting
• Outplacement
• Competition monitoring for management potential

Spoločnosť TARGET Executive Search bola založená v roku 1994. Postupne sa vypracovala na vedúcu spoločnosť v oblasti Executive Search s regionálnym pôsobením. V súčasnosti pôsobí v 7 krajinách strednej a východnej Európy: konkrétne v Slovenskej a Českej republike, v Maďarsku, v Poľsku, v Rakúsku, v Rumunsku a v Bulharsku. Zároveň má vybudovanú silnú sieť regionálnych partnerských Executive Search spoločností v rámci medzinárodnej siete INAC (www.inac-global.com). Na slovenskom trhu pôsobí TARGET Executive Search od roku 1998.

Emailové perličky

Brücke nach Osteuropa - Bridge to Eastern Europe

Who cares? You don´t…I do!

One inspiring event is more than dozen motivation trainings

Fairy Tales about Headhunting

Hľadám prácu

Headhunting na Slovensku

What´s hot on the labor market?

INAC - Global Executive Search is proud to introduce two new members located in Finland and Canada

Rozdiely v platoch mužov a žien pretrvávajú

Global Headhunting meeting
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa
Ventúrska 14 Zobraziť na mape
811 01 Bratislava

Tel.: 00421-2-54411617
Fax: 00421-2-5441 1617
E-mail: poslať životopis
ID: 1209175   Dátum zverejnenia: 20.6.2012
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke