JAVA - Krasňany, Rača, Nové Mesto

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme budúceho kolegu s praxou na projektoch, s pokročilejšou znalosťou programovania JAVA webových aplikácií (MVC) a objektového programovania. Výhodou je základná skúsenosť s Maven/Gradle, KnockoutJS, neskormne povieme, že s týmito technológiami  vieme každého aj posunúť vpred.
Sme softvérová firma, ktorá klientom dodáva riešenia na mieru (komplexné webové a mobilné riešenia).
Robíme app development pre utilitné a finančné sektory (self service portály), end userom sú zamestanci aj zákaznici (sme v oblasti sales and care procesov, mobil banking etc).
Druhou časťou sú aplikácie pre ich obchodníkov, opäť sales and care procesy ale viac CRM orientované.

Podpora interných StartUp-ov
Parkovacie miesta
Rozumne flexibilný pracovný čas
Výrazne neformálna firemná kultúra

Lesopark za rohom :)

Pozíciu ako interný HR konzultant obsadzujem pre SW spoločnosť Aston ITM, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií od roku 1996. Zaoberá sa vývojom korporátnych webových portálov, intranetov, mobilných riešení, mobilných aplikácií .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Záleží nám v prvom rade na človeku, na tom aký je, ako uvažuje a ako sa stavia k riešeniu vecí, pretože všetko ostatné sa dá naučiť, charakter ale (podstatnejšie) nezmeníte.
Hľadáme niekho, kto je hlavne v pohode.
Fungujeme agilne v SCRUMe.

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3114313  Dátum zverejnenia: 27.6.2017