Skúsený tlačiar pre digital

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezaskočí Vás otázka, koľko metrov potlačí za hodinu váš stroj?
Viete, že pdfko máva problémy s priesvitnosťou?

Ak áno, super, a my Vám k vašej práci poskytneme top digitál stroje, niektoré z nich dokonca unikátne na celom Slovensku.

Ak nie, nevadí. Podstatná je chuť a odhodlanie to zmeniť. Pokiaľ máte skúsenosť s iným druhom tlače alebo ste v digitáli ako tlačiar menej skúsený, zaučíme Vás.

U nás dbáme na to, aby tlačiar svoju prácu poznal do hĺbky a aby sa skutočne vyznal v tom, čo robí.
Snažíme sa o férový a ľudský prístup a Vašu prácu dokážeme oceniť. Pokiaľ Vás motivuje pracovať na kvalitných strojoch, byť v dobrom kolektíve a mať férového šéfa, ktorý Vašej práci (dokonca!!) aj rozumie, pravdepodobne si sadneme.

Vieme, že významnú úlohu pre Vás zohráva výška platu. Máme za to, že kvalitná práca si zaslúži adekvátne ohodnotenie, ľudí si vážime a odmeňujeme a takto pristupujeme aj k platom.

Do nášho tímu hľadáme tlačiarov pre veľkoformátovú digitálnu tlač.
Vhodný kandidát by mal mať skúsenosť s digitálnou tlačou, ideálne s veľkoformátom.
Pracujeme na rannú a poobednú dvoj-zmennú prevádzku, víkendy sú voľné.

TOP stroje a technológie
TOP zákazníci, stále nové potlače, práce sa vo výraznej miere neopakujú
Adekvátne finančné ohodnotenie
Myslíme a dúfame, že aj priateľský kolektív :)

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť s 20 ročnou tradíciou v oblasti polygrafie a jedného z najvýznamnejšich hráčov na trhu plygrafie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3113600  Dátum zverejnenia: 26.6.2017