Rušnovodič - pozícia s výbornými podmienkami

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prácu rušňovodiča musí mať človek, ako sa hovorí, v krvi. Vedenie  niekoľko tonovej mašiny je snom mnohých, avšak len skúsený rušnovodič  vie, že práca zahŕňa veľa ďalších úloh a zodpovedností.
Poznáme špecifiká práce na železnici, vieme čo ľudia potrebujú k tomu,  aby boli s prácou spokojní. Záleží nám na podmienkach v ktorých budete  pracovať a sme pripravení vás férovo odmeniť. U nás vás čaka ľudský prístup zo strany vedúcich, nové kvalitné  mašiny (dieselové aj elektrické), zabezpečenie všetkých potrebných školení a ďalšie benefity  prevažne finančného charakteru.

Radi Vám náš systém odmeňovania a benefity predstvíme osobne. Neradi by sme prišli o skvelého kandidáta, s každým z Vás sa radi porozprávame a dohodneme.

Do našich radov príjmeme rušňovodičov pre nákladnú železničnú dopravu. Váš vek nie je rozhodujúci. Radi privítame skúsených aj mladých nadšencov (tým, ktorí nemaju odborné skúšky, zabezpečíme školenie). Pokiaľ nemáte skúsenosť s nákladnou dopravou, zabezpečíme
Vám všetky relevantné školenia a skúšky. Podstatná je chuť a odhodlanie.

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť Express Group.
Express Group je súkromný železničný dopravca poskytujúci komplexné  služby v nákladnej železničnej doprave na území Slovenska, Českej   republiky a Maďarska. Zabezpečuje prevádzkovanie dopravy na celoštátnych a regionálnych dráhach vrátane pohraničných prechodových staníc a na   železničných vlečkách vrátane výkonu manipulačných činností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Znalosť predmetnej legislatívy a problematiky (ideálne OS 24 B2)
- Zdravotná a psychologická spôsobilosť
- Ochota ďalej sa vzdelávať

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3108523  Dátum zverejnenia: 21.6.2017