Barman/ka v bubble tea bare TAPIQ FORUM Poprad

TAPIQ, PM Capital s.r.o

FORUM Poprad, Námestie Sv. Egídia 3290/124, 058 01 Poprad, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
31.03.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste dobrý v komunikácii so zákazníkmi, ale chcete sa i napriek tomu posunúť ďalej? Hľadáte možnosti, ako svoje kvality posunúť na lepšiu úroveň? Chcete pracovať v mladom tyíme ? Tak to hľadáme práve Vás!

TAPIQ bubble tea nová sieť čajových barov hľadá v súčasnej chvíli nové tváre na trvalý pracovný pomer alebo na dohodu Barman/barmanka v obchodnom dome FORUM Poprad

Čo bude Vašou náplňou práce?
- Príprava moderného nápoja bubble tea, ktorý spája chute sypaných čajov s ovocnými a mliečnymi príchuťami
- Obsluha zákazníka s ponukou nápoja podľa jeho požiadavky
- Práca s registračnou pokladňou
- Zodpovednosť za plynulý chod prevádzky, za správnu a kvalitnú obsluhu zákazníkov
- Podieľať sa na marketingových aktivitách a ponuke zákazníckych výhod
- Kontrola zásob/ inventúra
- Dohliadať na správne vedenie záznamov súvisiacich s predajom a riadením zásob

Čo Vám za to ponúkame?
- zaujímave finančné ohodnotenie
- motivačný bonusový program
- práca v mladom kolektíve
- zamestnanecké zľavy na produkty

Vaše životopisy s aktuálnou fotografiou zasielajte na: [email protected] Následne vás budeme kontaktovať a pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia a pohostinstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké schopnosti by ste mali mať?
- rád/-a sa učiť novým veciam, byť otvorený novým výzvam
- pracovať v tíme a komunikovať predovšetkým so zákazníkmi a kolegami
- byť pozitívný/-á, optimistický/-á a priateľský/-á
-zvládnuť nepríjemné situácie v podobe vybavenia ,,fronty" nedočkavých zákazníkov
- v prípade potreby schopnosť obslúžiť anglicky hovoriaceho zákazníka
Čím na nás môžete zapôsobiť najviac?
- príjemným a milým vystupovaním :)
- barmansky kurz vyhodou

Malobchodný predajca a výrobca čajových a mliečnych nápojov s ovocnými príchuťami

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2384289  Dátum zverejnenia: 12.3.2018