Technický projektový poradca

Tap Home, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 100/A, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu ktorý by nám pomohol s týmito vecami:

- technická podpora pre zákazníkov, pomoc s konfiguráciou riadiacej jednotky cez Androidovu aplikáciu
- konzultovanie základného zapojenia modulov
- testovanie novej funkcionality riadiacej jednotky, iOS a Androidovu aplikaciu
- testovanie notestovacieho procesu pre vyrobený hardvér
- keďže čoraz viac predávame partnerom do zahraničia, angličtina sa stáva nevyhnutnosť

Body k dobru získavaš za to, že:
- už si vytvoril nejaký program alebo skript v akomkoľvek jazyku
- sa aspoň trochu orientuješ v elektrotechnike
- máš analytické myslenie a zmysel pre poriadok

Externá spolupráca nie je možná

Kancelárie prepojené s nákupným centrom Polus
Vďaka rastu firmy budeš mať možnosť rásť aj ty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na túto pozíciu sú potrebné veľmi dobré komunikačné schopnosti a technický talent.

Technickú podporu treba občas robiť aj po večeroch alebo cez víkend. Niekedy je tiež potrebné vycestovať za zákazníkom.

Info nájdeš na taphome.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2313186  Dátum zverejnenia: 17.3.2017