Montážnik – montáž nábytku a obchodných zariadení

Tandem plus crc, s.r.o.

Miesto práce
Markušovská cesta 14, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
10.09.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž nábytku u zákazníka, štúdium podkladov pre montáž, organizácia práce na mieste montáže, zabezpečenie montáže montážnym materiálom, riadenie a starostlivosť o motorové vozidlo.

Zaujímavé zamestnanie v etablovanej výrobno-obchodnej spoločnosti, motivujúce platové ohodnotenie zodpovedajúce výkonom. Zamestnávateľský príspevok v rámci dôchodkového piliera.

Pohovor je potrebné si vopred dohodnúť na sekretariáte spoločnosti na telefónnom čísle 053-4427410

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžaduje sa manuálna zručnosť a schopnosť riešiť situácie vzniknuté pri montáži.

Spoločnosť sa zaoberá návrhmi, výrobou a realizáciou komerčných interiérov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3168435  Dátum zverejnenia: 23.8.2017