Veľký nábor pre operátorov výroby poťahovania kožou.Nástupný bonus 500 € a odporúčací bonus 400 €.

TANDEM personal partner s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 100 EUR/mesiac+ ďalšie individuálne príplatky Priemerný plat cca 1090 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manuálne práce vo výrobe (poťahovanie autokomponentov kožou)
  • kontrola kvality a obsluha strojov
  • manipulačné práce v sklade
  • práce v 8 hodinových zmenách (týždeň ráno, týždeň poobede, týždeň v noci)

- nástupný bonus 500 €

- odporúčací bonus 400 €

- bezplatné zaškolenie

  • príplatky za prácu v noci, v sobotu, v nedeľu, vo sviatok, nadčas
  • dochádzkový bonus a výkonnostný bonus do 200 €
  • príspevok na dopravu až do 125 €, rizikový príplatok, pravidelné a mimoriadne odmeny, -
tímové odmeny
  • zabezpečené celozávodné stravovanie nad rámec zákona
  • profesionálny rast: možnosť stať sa vedúcim zmeny alebo linky
  • vitamínové balíčky
  • 13 a 14 plat
  • príspevok do 3.piliera doplnkového dôchodkového poistenia

V prípade záujmu o vyššie uvedenú pozíciu nám mailom pošlite životopis. Vybraní uchádzači budú telefonicky kontaktovaní a informovaní o ďalšom postupe.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Zahraničná výrobná spoločnosť, svetový líder výroby autokomponentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • precíznosť a zodpovednosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • ochota pracovať na zmeny a v stoji
  • farbocit podmienkou !!!

Pracovná agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Hajzer
Tel.: +421907744567
E-mail: poslať životopis
ID: 4809959  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac