Majster výroby - strojárska výroba

TANAX TRUCKS a. s.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohliadanie a koordinovanie činností výrobného procesu, plánovanie a organizovanie práce, zodpovednosť za dodržiavanie stanovených termínov a noriem

Zašlite nám prosím Vašu žiadosť a životopis s uvedením názvu pozície.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti TANAX TRUCKS a.s., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, ale z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

výrobno - obchodná spoločnosť so zameraním na strojársku výrobu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- vzdelanie technického alebo strojárenského zamerania
- technické myslenie
- znalosť materiálov, technológií
- požadovaná prax v odbore min. 5 rokov v strojárskej, alebo automobilovej spoločnosti
- samostatnosť a zodpovednosť voči zvereným úlohám
- schopnosť tímovej spolupráce
- skúsenosti s vedením kolektívu vo výrobe

výrobno-obchodná spoločnosť so zameraním na strojársku výrobu a automobilový priemysel

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TANAX TRUCKS a.s.
Červeňova 28
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Orlická
Tel.: 0903263583
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2098521   Dátum zverejnenia: 16.11.2016