Prevádzkový pracovník

Tamás s.r.o

Miesto práce
ul. Protifašistických bojovníkov 6, Košice
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
582 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Crew prevádzkový pracovník, vykonáva činnosti súvisiace s prípravou a predajom produktov, zaisťuje prijemnú obsluhu zákazníkov.
Dodržiava normy kvality, hygieny, bezpečnosti potravín, pracuje na pokladni a vykonáva upratovanie v priestoroch reštaurácie.

Pre našich kolegov ponúkame 50% zľavu na stravovanie v reštaurácii, možnosť profesijného rastu, prácu v mladom kolektíve.

Ak máte záujem o prácu v našom kolektíve, prosím Vás o zaslanie
e -mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od absolventov školy nepožadujeme prax, navyše im pomáhame zvládnuť všetko čo najlepšie.

McDonald´s je jednou z najvýznamnejších a najúspešnejších spoločností na svete a je najmä dôležitým zamestnávateľom. Počas svojho pôsobenia táto spoločnosť umožnila množstvu zamestnancov vybudovať si kariéru, nájsť cestu k budúcemu profesijnému uplatneniu a načerpať nové pracovné skúsenosti.

McDonald´s ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori. U nás má príležitosť každý!

Naším princípom je umožniť pracovať všetkým, ktorí chcú pracovať v službách a mať možnosť seba realizácie Nie je dôležité, koľko máš rokov alebo aké vzdelanie si dosiahol. Dôležité sú ukázané schopnosti a výsledky, ktoré sú predpokladom Tvojho ďalšieho profesijného rastu.

Našou ambíciou však rozhodne nie je byť "najväčší", ale "najlepší" zamestnávateľ pre svojich ľudí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2303438  Dátum zverejnenia: 25.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 582 EUR/mesiac