Junior CSS / Web Designer

TALLUS, spol. s r.o.

Miesto práce
Mlynské Nivy 73, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný s možnosťou odmien za výkon práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ťa do tímu!
Si plný nápadov, chuti a energie? Hľadáš dvere do sveta? Chceš pracovať na vzrušujúcich projektoch a startupoch, ktoré naštartujú nielen tvoje CV-čko ale aj tvoj pracovný život? Sú webové a mobilné aplikácie tvojou vášňou? Máš prehľad v aktuálnych webových technológiach? Vieš pre úspech aj niečo obetovať?

My ponúkame:
- účasť na zaujímavých startupoch
- projekty pre veľkých aj malých klientov
- možnosť rýchleho profesného rastu
- motivačné a progresívne finančné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie a priateľský tím
- variabilný pracovný čas
- zaujímavé finančné bonusy a odmeny
- non-stop prísun kofeínu a nápojov

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis a portfólio prác pošli na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy
Adobe Illustrator - Základy
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ty máš:
- talent a nebojíš sa ho použiť
- oko pre detail a správny grid
- cit pre moderný a čistý design
- hlavu plnú kreatívnych nápadov
- chuť napredovať a učiť sa
- pevnú vôľu, veľkú výdrž a nekompromisnú spoľahlivosť

- Pokročilá znalosť HTLM5 a CSS3
- Skúsenosti s frameworkom Bootstrap (pre mobilné zariadenia)
- Skúsenosti s tvorbou web stránok
- Znalosť najnovších trendov a štandardov vo webovom priemysle
- Vášeň pre inovácie
- Schopnosť riešiť problém
- Výhodou sú skúsenosti s FB API, Graph API
- Zodpovednosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť
- Schopnosť tvrdo pracovať a zlepšovať sa

Spoločnosť TALLUS, spol. s r.o. je fullservisová reklamná Pôsobí v oblasti marketingu a reklamy so širokou ponukou služieb od grafických návrhov, marketingových stratégií, cez prípravu a realizáciu firemných akcií, produktových kampaní, eventov, až po tlač a výrobu marketingových produktov. Spoločnosť má okrem grafického štúdia aj vlastné tlačiarenské a knihárske stroje.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1897328  Dátum zverejnenia: 13.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný s možnosťou odmien za výkon práce