Zámočník/Zvárač

Tallion Ltd.

Miesto práce
Sheffield, Veľká Británia
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
£1800 - £2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie ťažkých strojov pre ťažobný priemysel, vrtné veže podľa výkresovej dokumentácie
- Obsluha žeriavu
- Brúsenie zvarov

Mzda:
- Základná hodinová mzda(brutto) £ 11,03, ktorá sa bude zvyšovať v Januári na £11,50
- Nadčasová a Sobotná sadzba £14,70
- Dvojnásobok hodinovej mzdy za prácu v Nedeľu £22,06
- Mzda vyplácaná týždenne
- Nadštandardný prístup zo strany agentúry
- Zabezpečené ubytovanie
- Pomoc pri vybavovaní všetkých potrebných dokumentov (bankový účet, National Insurance)
- 28 dní platenej dovolenky v roku

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle 00447852905520, alebo e-mailom na iveta@tallion.co.uk . V e-mailovej komunikácii je potrebné uviesť možný termín nástupu a priložiť potrebnú dokumentáciu (CV, zváračský certifikát).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient sa zaoberá výrobou ťažkých mechanizmov používaných v ťažobnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- Znalosť výkresovej dokumentácie
- Predchádzajúca prax so zváraním hrubých materiálov (viacvrstvové zvary) metódou MIG minimálne 2 roky
- Dobrá znalosť Anglického jazyka
- Flexibilita a ochota pracovať nadčasy
Každý zamestnanec musí pred nástupom do zamestnania úspešne zvládnuť zváračskú skúšku.

Tallion Ltd. je pracovná agentúra, ktorá už viac ako 5 rokov úspešne pôsobí na anglickom trhu. Sústreďuje sa na strojársky priemysel a spolupracuje so svetovými firmami ako je napr. JCB, ich dodávatelia a ďalšie. Pre tieto firmy zabezpečuje kvalifikovaných pracovníkov hlavne zváračov, CNC mechanikov, zlievačov a pracovníkov montážnej linky.

78 High Street
ST14 7JD Uttoxeter
Veľká Británia
ID: 2761013   Dátum zverejnenia: 11.10.2016