Zákaznícka podpora pre nemecky hovoriacich klientov

Talking Heads Communication k.s.

Miesto práce
Štúrova 22, Nitra, 949 01, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600 - 750 EUR/mesiac, + prémie a motivačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

E-mailová a telefonická komunikácia v nemeckom jazyku

Atraktívne motivačné ohodnotenie prostredníctvom provízií + bonusov.
Zázemie a podporu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Teambuildingové aktivity, motivačné súťaže a rôzne iné firemné akcie a bohatý sociálny program pre všetkých zamestnancov.
Príjemné pracovné prostredie a výborný kolektív.
Klimatizované priestory a práca s modernými technológiami.
Možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu nám pošlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikácia s klientom je výhradne v nemeckom jazyku,
• plynulé ovládanie NJ slovom a písmom nutné!!!
• ovládanie PC na pokročilej úrovni
• komunikačné a argumentačné schopnosti výhodou, nie podmienkou
• schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
• príjemné vystupovanie a prejav
• flexibilita a lojalita

Medzinárodná direct marketingová spoločnosť, realizujúca projekty formou telemarketingu pre externých klientov nielen v rámci SR, ale aj ČR, Maďarska, Rakúska, Nemecka, Švajčiarska, Poľska a iných krajín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Talking Heads Communication, k.s.
Štúrova 22
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eliška Nosianová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1634306   Dátum zverejnenia: 8.11.2016