Telemarketingový pracovník pre O2 Košice

Talking Heads Communication k.s.

Miesto práce
Tr.SNP 37, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
500 -850 EUR/mesiac, Fixná hodinová mzda 3,50€/hod. + denné prémie!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš existujúci tím pre spoločnosť O2 o nových kolegov, ktorí majú záujem pracovať na hlavný pracovný pomer.

Náplň práce:
Aktívne oslovovanie a potenciálnych zákazníkov
poskytovanie informácií o produktoch a službách
zaznamenávanie dát do interného systému

Odborné školenia v oblasti telekomunikácií a predaja služieb prostredníctvom telesales , vďaka čomu sa dozviete nové informácie a stanete sa priebojnejšími.
Atraktívne motivačné ohodnotenie prostredníctvom provízií + bonusov.
Zázemie a podporu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Teambuildingové aktivity, motivačné súťaže a rôzne iné firemné akcie a bohatý sociálny program pre všetkých zamestnancov.
Príjemné pracovné prostredie a výborný kolektív.
Klimatizované priestory a práca s modernými technológiami.
Možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu nám pošlite štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ovládanie PC na pokročilej úrovni je nutné!
• predchádzajúca prax v predaji telekomunikačných služieb je výhodou ale nie podmienkou
• komunikačné a argumentačné schopnosti
• schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
• príjemné vystupovanie a prejav
• flexibilita a lojalita

Medzinárodná direct marketingová spoločnosť, realizujúca projekty formou telemarketingu pre externých klientov nielen v rámci SR, ale aj ČR, Maďarska, Rakúska, Nemecka, Švajčiarska, Poľska a iných krajín.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1573252  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 -850 EUR/mesiac, Fixná hodinová mzda 3,50€/hod. + denné prémie!