Účastník prieskumu

Talk Online Panel GmbH

Miesto práce
Karlsgasse 7, 1040 Viedeň, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
kedykoľvek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ chcete chytro využiť 20 minút Vášho času a byť odmenený za prácu z domova, alebo odkiaľ koľvek odinakiaľ, kde je internetové pokrytie, pripojte sa k Talk prihlásený Panelu a stanú sa respondentom, najdôležitejšou súčasťou každého prieskumu verejnej mienky. Váš čas a úprimný názor na rôzne témy bude odmenený finančne či jednou z ponúkaných odmien. Prihláste sa tu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Talk Online Panel GmbH je rakúska firma so sídlom vo Viedni. Venujeme sa online panelovým prieskumom trhu. To znamená, že keď sa u nás bezplatne zaregistrujete, dostanete z času na čas dotazníky na rôzne zaujímavé témy, napr. kde radi nakupujete, čo radi pozeráte v televízii, aké knihy sa Vám páčia atď.
Za každý kompletne vyplnený dotazník dostanete body na Vaše osobné Talk konto, ktoré si potom môžete vymeniť za peňažnú sumu alebo za iné zaujímavé odmeny.
Účasť v našich prieskumoch je ideálnym privýrobkom pri zamestnaní, pri štúdiu, na materskej dovolenke, atď.
Zarábať môžete aj tak, že pozvete svojich priateľov do nášho systému a my Vám za každého nového člena pripíšeme na Vaše online Talk konto body, ktoré si potom môžete zameniť.
Členstvo je bezplatné. Účasť v prieskumoch je dobrovoľná.

Adresa spoločnosti

Karlsgasse 7
1040 Viedeň
Rakúsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Adam Hlaváček
E-mail: poslať životopis
ID: 3076384  Dátum zverejnenia: 26.5.2017