Administratívny pracovník

Talentum, n.o.

Komárno, Levice, Nové Zámky a okolie, okres Komárno, okres Levice, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmem do pracovného pomeru zdravotne ťažko postihnutých občanov na administratívne práce do kancelárie z okolia Komárna.
Náplňou práce budú administratívne práce, organizovanie programov, vybavovanie emailov, plnenie obálok, vybavovanie poštovej agendy + sezónne práce v rôznych odvetviach.
Hlásiť sa môžete na emailovej adrese: [email protected]
Na túto adresu nám zašlite svoj životopis + popis vášho postihnutia t.j. diagnózu a percento postihnutia.

plat: dohodou
auto: nie je podmienka
miesto výkonu práce: Komárno, Levice
PC: nie je podmienka
nástup: ihneď

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Rozvíjajúca sa organizácia zaoberajúca sa vzdelávaním, kultúrou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2121085  Dátum zverejnenia: 27.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou