Administrativní pracovník s chorvatštinou/srbštinou

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zpracovávání přijatých faktur v systému SAP
• přiřazování faktur k vytvořeným objednávkám
• kontrolování správnosti náležitostí faktur
• přípravné práce pro platební běh včetně jeho spouštění
• každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky a s jednotlivými odděleními divize
• podílení se na měsíčních, čtvrtletních a ročních závěrkách v dané oblasti účetnictví
• poskytování služeb zákazníkovi v odpovídající kvalitě a v souladu s firemními předpisy
• příprava podkladů pro auditory ze strany zákazníka
• podílení se na zavádění nových procesů
• reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
• atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu a další)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Baví Vás práce v administrativě? Vyhovuje Vám práce v kanceláři v mladém kolektivu? Zvládáte komunikaci v chorvatštině nebo srbštině? V tom případě čtěte dál :)

Pro mezinárodní společnost, působící v Ostravě, hledáme šikovného kandidáta na pozici ÚČETNÍ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Chorvatský jazyk - Pokročilý (C1) a Srbský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2769416  Dátum zverejnenia: 17.10.2016