Vývojář/ka iOS aplikací - junior i senior

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

AstrumQ Interactive, s.r.o. hledá vývojáře nebo vývojářku, jenž ovládá programovací jazyk Objective C nebo Swift. Jsme malá česká společnosti sídlící v Ostravě. Byli jsme oceněni v soutěži Vodafone Firma roku 2015 a patříme mezi 10 nejlepších firem v Moravskoslezském kraji.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• spolupráce na významných projektech pro klienty z celého světa
• prostor pro osobní růst, týmovou spolupráci a rozvoj soft skills
• zázemí firmy přímo v technologickém centru Podnikatelského Inkubátoru VŠB-TUO
• 10% až 15% času věnovaný rozvoji firmy a inovacím každý čtvrtek
• podílení se na tvorbě strategie firmy a firemní kultury
• otevřená a transparentní firemní politika společnosti
• odpočinkové vyžití v Refresh zóně při fotbálku nebo při kávě v kavárně Kovork
• práci na DPP, HPP nebo OSVČ s výdělkem až 45 000 Kč

Nástup:
• možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pracujeme pro klienty, kteří chtějí růst a chtějí být našimi parťáky. Na oplátku nabízíme náš čas a služby, které klientům přináší hodnotu. Pro startup z USA jsme vytvořili mobilní bitcoinovou peněženku. Pro skupinu Mafra obrázkovou databanku. Navigační portál pro vysokou školu a mnoho dalších mobilních aplikací. Rozvíjíme i webová řešení a back-end systémy, které jsou hnacím motorem našich klientů. Aktuálně s investorem vytváříme sportovní portál. Podporujeme neziskový sektor - charitativní mobilní aplikaci pro vzdělávání dětí nazvanou Domaluj si říkanku.

Chceš se přidat k nám?

Pokud Tě nabídka zaujala, budeme rádi když nám pošleš svůj životopis na email [email protected]. Nezapomeň připojit své portfolio a napiš o sobě pár řádků, proč bys ses chtěl stát součástí našeho AstrumQ týmu.

Kontaktní údaje:
AstrumQ Interactive, s.r.o.
Tomáš Rozehnal
Tel.: +420 775 575 505
[email protected]
www.astrumq.com/hledame-posily-do-vyvojoveho-tymu/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost jazyka Objective C a frameworku Cocoa Touch
• dobrou znalost OOP
• znalost CocoaPods a jazyka Swift výhodou
• samostatnost, zodpovědnost a logické myšlení

Výhodou:
• znalost GITu výhodou
• zájem o novinky v oblasti technologií
• základní znalost agilních principů
• dobré komunikační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2522118  Dátum zverejnenia: 18.4.2016