Průmyslový inženýr

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme seniorního kolegu se zkušenostmi v oblasti technologií, projektů, TPM, který bude zodpovídat za řízení, koordinaci projektů a bude stanovovat výrobní technologie a postupy. Pokročilá znalost AJ na této pozici nutností, jelikož bude denně v kontaktu se zahraničními kolegy.

Náplň práce:
- Vaším hlavním úkolem bude řízení a koordinace projektů, stanovování výrobních technologií a postupů
- Budete odpovědný za návrh a sestavení procesu výroby pro daný typ produktu s ohledem na požadovanou kvalitu výrobku
- Zdokonalování výrobních procesů
- Technickou přípravu nových projektů
- Návrhy změn, kalkulace úspor
- Spolupracovat s projektovými týmy
- Pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Zajímavé platové ohodnocení a bonusový systém
- Zázemí silné nadnárodní společnosti
- Využívání moderní technologie
- Osobní rozvoj a kariérní růst i v rámci dalších závodů společnosti
- Dotované závodní stravování
- Týden dovolené navíc

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
- Výborná znalost anglického jazyka
- Praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky
- Zkušenosti s vedením menšího týmu výhodou
- Komunikační schoponosti
- Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1842759  Dátum zverejnenia: 23.9.2014