Kalkulant spracovania dopytov | Strojársky priemysel

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete pripravovať podklady pre celkovú materiálovú aj termínovú analýzu výrobkov.
*Nasledovať bude aj Vaša analýza postupu z hľadiska technológie a výpočty výrobných časov (obrábanie, pálenie, zváračské, zámočnícke práce atď).
*Ku kalkulácii zákazky samozrejme patria aj náklady na prípadných externých dodávateľov.
*Pripravíte základ pre celkovú cenovú ponuku, vrátane materiálu, práce, technológie a mechanického opracovania.

*Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti, prácu na zahraničných projektoch v priateľskom kolektíve.
*Možnosť stravovania priamo v útulnej firemnej kantíne.
*Pochopenie, ústretovosť a predovšetkým spätnú väzbu na vykonanú prácu.
*Možnosť rekondičných pobytov – treba si aj oddychnuť!

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Každá spoločnosť má svoju podnikovú kultúru. Tú našu predovšetkým tvorí tímový duch, priateľské prostredie a možnosti na profesijný rast.

Sú čísla a ,,kalkulačka“ Vašim kamarátom a ste zároveň dušou strojár, ktorý má skúsenosti s vypracovaním technických podkladov pre spracovanie zákazky?

Ak ste si odpovedali ÁNO, tak čítajte ďalej.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

*Min. SŠ vzdelanie v strojárskom odbore.
*Skúsenosti s technológiami obrábania kovov.
*Znalosti technických kalkulácií strojárenských výrobkov.
*Skúsenosti s výpočtami napríklad obrábacích časov a stanovením podmienok na výrobu zákazky, schopnosť čítania technickej dokumentácie.
*Základná znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou, ale nie podmienkou!

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3101627  Dátum zverejnenia: 14.6.2017