Konštruktér | Atypických oceľových konštrukcii

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Stihli ste sa zoznámiť s konštrukčnými programami 2D/3D? Super! Budete v nich navrhovať a upravovať dokumentáciu zváraných konštrukcii.
*Najčastejším ,,kamarátom” bude pre Vás AutoCAD a SolidEdge.
*Čaká na Vás aj úzka spolupráca s výrobou na posudzovaní technologických riešení.
*Ovládate jazyky? Výborne! Budú sa Vám hodiť na komunikáciu s partnermi v zahraničí.

*Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti, prácu na zahraničných projektoch v priateľskom kolektíve.
*Možnosť stravovania priamo v útulnej firemnej kantíne.
*Pochopenie, ústretovosť a predovšetkým spätnú väzbu na vykonanú prácu.
*Možnosť rekondičných pobytov – treba si aj oddychnuť!

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáte prestížne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, ktorá Vám dokáže ponúknuť dlhodobú perspektívu? Motivuje Vás, keď vidíte ako Vám práca ,,rastie” pod rukami? Dohovoríte sa anglicky alebo nemecky na stredne pokročilej úrovni?

Tak máte jedinečnú šancu získať zamestnanie presne podľa Vašich predstáv!

Pre nášho klienta, ktorý vyrába oceľové konštrukcie, v súčasnosti hľadáme talentovaných a motivovaných kandidátov na pozíciu konštruktéra oceľových konštrukcií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*SŠ/VŠ - Technické vzdelanie – dvere máme otvorené aj pre absolventov VŠ
*Dobrá znalosť 3D CAD programov - predovšetkým AutoCAD, SolidEdge.
*Priestorová predstavivosť, schopnosť pracovať v 3D prostredí.
*Základná znalosť angličtiny alebo nemčiny.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3018620  Dátum zverejnenia: 18.4.2017