Programátor PLC v automotive (Ref. č.: 3318)

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Primárne budete mať na starosti vývoj SW pre priemyselné riadiace systémy.
*Budete oživovať a uvádzať do prevádzky riadiace systémy priamo u klienta v rámci Slovenska a Európy.
*Budete zodpovedný za tvorbu projektovej dokumentácie.
*Môžete sa ujať riadenia menších projektov a dokázať čo vo Vás je.

*Výkonové prémie raz ročne.
*Práca na zaujímavých medzinárodných projektoch.
*Týždeň dovolenky na viac.
*Jazykové kurzy.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

*Ste zanietený PLC špecialista a Vaša práca je aj Vašim koníčkom?
*Ste aktívny a nebaví Vás monotónnosť v práci?
*Rád spoznávate nové miesta?

Začnite pracovať pre nášho klienta - úspešnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí na poli automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia, Elektrotechnika, Mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

*SŠ/VŠ vzdelanie v odbore automatizácia.
*Prax s programovaním PLC systémov (Rockwell, Siemens a iné).
*Znalosť priemyslových komunikácií (Profibus-DP, ASiBus, Interbus, Industrial Ethernet )
*Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na technickej úrovni.

Chceme:
Vám pomôcť nájsť tých pravých zamestnávateľov, u ktorých budete môcť uplatniť a ďalej rozvíjať svoje dosiaľ získané skúsenosti a znalosti vo svojom technickom odbore,
Byť Vašimi partnermi, na ktorých sa môžete spoľahnúť pri hľadaní talentovaných zamestnancov, ktorí vďaka svojim technických znalostiam a relevantným skúsenostiam podporia Vašu spoločnosť v ďalšom raste.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Talentica s.r.o.
Zochova 5
81103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Kleskeňová
Tel.: +421 948 782 464
E-mail: poslať životopis
ID: 2981337   Dátum zverejnenia: 20.3.2017