Programátor priemyselných robotov | automatizácia (Ref. č.: 3319)

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Hlavnou náplňou Vašej práce bude programovanie robotov podľa požiadaviek klienta.
*Oživovanie a uvádzanie do prevádzky prebieha priamo u klientov v krajinách Európy, ale ak budete mať záujem, dostanete sa aj do USA či Číny.
*Ďalej budete kalibrovať a parametrizovať roboty, podieľať sa na tvorbe technickej dokumentácie.
*Budete navrhovať riešenia na zlepšenie procesov z pohľadu kvality.

*13. plat, ročné prémie, bonusy, vernostné bonusy.
*Týždeň dovolenky nad rámec zákona.
*Jazykové kurzy.
*Poukážky na športové aktivity a wellness hradené zamestnávateľom.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

*Baví Vás oživovanie priemyselných robotov a ich uvádzanie do prevádzky?
*Lákajú Vás veľké medzinárodné projekty?
*Ste dobrodruh a máte záujem spoznávať zahraničie v rámci Vášho zamestnania?
*Nemčina alebo angličtina Vám nerobí problémy?

Pošlite nám svoj životopis! Náš klient - medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie hľadá do svojho tímu PROGRAMÁTORA PRIEMYSELNÝCH ROBOTOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, priemyselná automatizácia a informatizácia, strojárstvo.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

*SŠ / VŠ technicky zamerané vzdelanie v odbore priemyselná automatizácia, informatizácia, strojárstvo.
*Skúsenosť s programovaním robotov (KUKA, ABB, FANUC a iné).
*Znalosť procesov zvárania a iných technologických procesov v automotive vítaná.
*Nemecký jazyk alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni na prácu v zahraničí.

Chceme:
Vám pomôcť nájsť tých pravých zamestnávateľov, u ktorých budete môcť uplatniť a ďalej rozvíjať svoje dosiaľ získané skúsenosti a znalosti vo svojom technickom odbore,
Byť Vašimi partnermi, na ktorých sa môžete spoľahnúť pri hľadaní talentovaných zamestnancov, ktorí vďaka svojim technických znalostiam a relevantným skúsenostiam podporia Vašu spoločnosť v ďalšom raste.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

Talentica s.r.o.
Zochova 5
81103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Karin Kleskeňová
Tel.: +421 948 782 464
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2981332   Dátum zverejnenia: 24.7.2017